Kui sulle meeldib iPhone, siis armud ka Maci

Saada oma vana sülearvuti, tahvelarvuti, nutitelefon või nutikell meile ja kasuta seda uue MacBooki sissemakseks.

Lisaks vana seadme väärtusele saad MacBooki hinnast veel
100 € soodustust.Kui sulle meeldib iPhone, siis armud ka Maci

Saada oma vana sülearvuti, tahvelarvuti, nutitelefon või nutikell meile ja kasuta seda uue MacBooki sissemakseks.

Lisaks vana seadme väärtusele saad MacBooki hinnast veel 100 € soodustust.Valitud sülearvutitele lisaks vana seadme väärtusele 100 € lisasoodustust

Seadmekindlustus 2 kuud tasuta

Viirusetõrje Telia SAFE esimesed 30 päeva tasuta


Sellist võimsust pole sul kunagi olnud võimalik kaasas kanda
Suurepärase võimsusega M1 kiip saab hakkama iga ülesandega
M1 kiibi ainulaadsed tehnoloogiad annavad Macile uskumatu võimsuse ja turu parima energiatõhususe.
Loen lähemalt
16 miljardit transistorit mahutav Apple M1 kiip mahutab protsessori, graafikakaardi, Neural Engine, I/O ja palju muud.
Sulge
M1 kiip on loodud spetsiaalselt Apple’i jaoks – see mahutab Maci 8 tuumaga CPU, kuni 8 tuumaga GPU, 16 tuumaga Neural Engine’i kiibi, I/O ja palju muid elemente.
M1 Pro tagab täiesti uue professionaalsuse taseme – Sellel on 10 tuumaga CPU ja 16 tuumaga Neural Engine. See tagab 1,7 korda kõrgema jõudluse kui uusim sama võimsusega 8 tuumaga PC-sülearvuti kiip. M1 Proga teostad kergesti ka kõige keerulisemad projektid.
M1 max on kõigi aegade võimsaim professionaalne sülearvuti.
Sellel on 10 tuumaga CPU, kuni 32 tuumaga GPU ja 16 tuumaga Neural Engine’i kiip. M1 Max tagab maksimaalsel režiimil töötades kõrgema jõudluse ja tarvitab 40% vähem energiat kui professionaalidele mõeldud kompaktne eraldiseisva GPUga kõrge jõudlusega PC-arvuti.

Uue 16-tollise MacBook Pro aku võib kesta kuni
Terve päeva kestev aku
Uue M1 kiibiga MacBook Airi aku kestab 18 tundi ning uue 16-tollise MacBook Pro aku koguni 21 tundi.
Loen lähemalt
Uus MacBook Air aku kestab kuniUue 16-tollise MacBook Pro aku kuni


Terve päeva kestev aku

M1 kiibis on konsolideeritud neli suure jõudlusega ja neli suure efektiivsusega tuuma. Kõrge efektiivsusega tuumad tarvitavad lihtsamate tegevuste nagu veebis surfamine jaoks vaid kümnendiku tavapäraselt kuluvast energiast. Samal ajal töötlevad suure jõudlusega tuumad keerulisemaid ja mahukamaid töövooge.

Erinevalt teistest sülearvutitest tagab Mac suurepärase jõudluse sõltumata sellest, kas see on ühendatud elektrivõrku või mitte.

Sulge
Kuni 5 korda kiirem graafika
Uue M1 kiibiga MacBook Airis on maailma kiireim sülearvutisse integreeritud graafikasüsteem.
M1 kiibiga MacBook Air suudab töödelda mahukamaid graafikaprojekte kui kunagi varem. Esimest korda võivad sisuloojad töödelda ja häirimatult jälgida mitut 4K-kvaliteediga videovoogu.
Loen lähemalt

14- ja 16- tollised MacBook Pro mudelid on varustatud M1 Pro või M1 Max kiipidega, mis tagavad võrreldamatu jõudluse.

Saad hallata miljoneid 3D-mudeleid rakenduses Cinema 4D

Saad muuta ja toimetada kuni seitset 8K ProRes videovoogu rakenduses Final Cut Pro

Saad korrigeerida värve HDR 8K 4444 ProRes videos.


Ja kõike seda montaažistuudiota.

Uuel MacBook Prol on kõigi aegade parim sülearvuti ekraan
Liquid Retina XDR – kõigi aegade parim sülearvuti ekraan; suure dünaamilise eraldusvõime ja 1 000 000:1 kontrastiga.

Iga MacBook Pro ekraan on tehases kalibreeritud.

Sinna on integreeritud professionaalsed režiimid HDR-värvide korrigeerimiseks, pilditöötluseks, disainiks ja trükiks ettevalmistamiseks.
Sulge
Kuni 64 GB ühendmälu
M1 kiibiga MacBook Airis võib olla kuni 16 GB, aga M1 Max kiibiga MacBook Pros koguni kuni 64 GB eriti kiiret ühendmälu, et kõik sujuks laitmatult – kiiresti ja sujuvalt.
Loen lähemalt
Kuni 64 GB ühendmälu
  • MacBook Air M1 kiibiga
  • MacBook Pro M1 kiibiga
  • kuni 16 GB ülikiiret ühismälu.
  • kuni 64 GB ülikiiret ühismälu.
  • 2 TB SSD
  • kuni 8 GB SSD
Suure läbilaskevõime ja väikse latentsusega mälu võimaldab tagada andmete tõhusa jagamise CPU, GPU ja Neural Engine’i vahel, et kõik toimingud kulgeksid kiiresti ja sujuvalt.
Sulge
Uued Mac arvutid töötavad suurepäraselt sulle juba tuttavate rakendustega
Microsoft Office
ja mitte ainult
Kõikides Apple’i seadmetes on 5 GB iCloudi salvestusruumi. Sinu tähtsamaid faile uuendatakse pidevalt ning need on turvaliselt hoitud ja juurdepääsetavad, kus iganes sa ka ei viibiks. iPhone’i salvestatud fotod ja dokumendid kantakse automaatselt üle Maci arvutisse.
Suurenda produktiivsust ja loomingulisust kõikideks elujuhtumiteks mõeldud rakendustega. Mac võimaldab kasutada Wordi, Excelit, Powerpointi, Outlooki, Teamsi ja teisi sinu lemmikrakendusi ilma mingite tõrgeteta. Tänu M1 kiibile toimivad Macis nüüdsest ka iPhone’i rakendused. Pole tähtis, mida soovid teha – Mac teeb selle teoks.
Mac toimib suurepäraselt:
Loen lähemalt
Sulge
Parim koht kõikidele sinu fotodele, dokumentidele ja kõigele muule
Kõikides Apple seadmetes on 5 GB iCloud salvestusruumi, kus sinu tähtsamaid faile pidevalt uuendatakse, need on turvaliselt hoitud ja juurdepääsetavad kusiganes sa ka ei viibiks. iPhone’i salvestatud fotod ja dokumendid kantakse automaatselt üle MAC arvutisse.
iCloud on kõikides Apple’i seadmetes. See tähendab, et kõik tähtsamad asjad nagu fotod, dokumendid, märkmed ja hulk muid faile on turvaliselt hoitud, automaatselt uuendatavad ja kättesaadavad ükskõik, kus sa ka ei viibiks. Iga kasutaja saab tasuta 5 GB iCloudi andmesalvestusruumi ja kui vajad rohkem, saad mahtu igal ajal suurendada. Jaga hõlpsalt fotosid, videoid, dokumente või esitlusfaile iPhone'i ja Maci vahel.
Loen lähemalt
Sulge
Mac iPhone
Koos kasutades suudavad Mac ja iPhone teha uskumatuid asju. Alustasid e-kirja kirjutamist oma iPhone’is, aga lõpetada ning ära saata võid hoopis Maci töölaual.
Koos suudavad Mac ja iPhone teha uskumatuid asju. Kopeeri foto oma iPhone’i ja lae see Maci. Loo ostunimekiri Macis ja kanna seda kaasas iPhone´is. Alusta Apple Arcade’is mängimist ühes seadmes ja lõpeta mäng teises seadmes.
Loen lähemalt
Vasta kõnedele ja saada SMS sõnumeid otse Mac arvutist.
Maci ja iPhone'iga saad vastata SMSidele ning kõnedele otse oma Macist. Helistamine Maci abil on sama lihtne kui iPhone’iga – lihtsalt vali number kontaktidest, sõnumist, kalendrist või veebilehitsejast.
Universaalne failide kopeerimine
Kopeeri tekst, fotod või videosalvestised ühes Apple seadmes ja kleebi need teise seadmesse.

Handoff funktsioon
Alustasid meili kirjutamist oma iPhone’is ja soovid lõpetada Macis? Alustad aruande koostamist Macis, kuid soovid jätkata iPhone’is, sel ajal kui kohtumisele sõidad? Handoffi funktsioon võimaldab sul seda teha. Kui sinu Apple’i seadmed on üksteise lähedal, saavad nad ühes seadmes tehtava edastada automaatselt teise seadmesse.

Skaneeri või pildista otse oma Maci.
Maci ja iPhone'iga saad vastata SMSidele ning kõnedele otse oma Macist. Helistamine Maci abil on sama lihtne kui iPhone’iga – lihtsalt vali number kontaktidest, sõnumist, kalendrist või veebilehitsejast.
AirDrop funktsioon
AirDropi funktsioon võimaldab väga lihtsalt jagada faile Maci ja iPhone´i vahel. Vaid mõne lihtsa klõpsuga saad võtta faili oma Maci mis tahes kaustast ja saata AirDropi abil lähedal asuvasse Maci, iPhone'i või iPadi. Kuna AirDrop töötab P2P-võrgus, saad andmeid iPhone'ist Maci edastada juhtmevabalt ning internetiühenduseta.
Sulge
Alustamine uue Maci kasutamisega?
Pole midagi lihtsamat!
Öeldud – tehtud!
Windows Migration Assistant tõstab kogu info sinu arvutist otse Maci, vajaduse korral on ka meie tiim valmis sind aitama.
Ei mingeid keerulisi seadistusi. Windows Migration Assistant edastab sinu arvutist sätted, kontoteabe, kontaktid, kalendri ja e-kirjad. meilikontod ja kõik muu otse sinu Maci, vajaduse korral on ka meie tiim valmis sind aitama.
Ühenda
Sulge

Ennenägematu turvalisus ja privaatsus
Maci arvutid luuakse sinu andmete turvalisust silmas pidades, seetõttu võid olla täiesti rahulik, et kogu sinu isiklik informatsioon püsib privaatne.
M1 kiip ja macOS Monterey operatsioonisüsteem annavad uuele Macile oma klassis enneolematud turva- ja privaatsusfunktsioonid, mis aitavad kaitsta sinu süsteemi ja isikuandmeid.
Loen lähemalt
Secure Enclave
Kaasprotsessor loob kiibi tasemel aluse sellistele kriitilistele turvafunktsioonidele, nagu Touch ID ja Apple Pay, mis töötavad M1-ga kiiremini kui kunagi varem.
iCloud Keychain
Kasuta iCloud Keychaini sisselogimiseks veebisaitidele, isiklikele kontodele, wifi-võrkudesse või krediitkaartide paroolide salvestamiseks ja kaitsmiseks. iCloud Keychain uuendab sünkroonselt informatsiooni sinu iPhone´is ja Macis. Kui sisestad informatsiooni ühte seadmesse, ilmub see kõikidesse kinnitatud seadmetesse. iCloud Keychain on kaitstud 256-bitise AESi krüpteerimissüsteemiga. Salvestades ja informatsiooni üle kandes Apple sinu andmeid ei näe.
Spetsiaalne krüpteerimismoodul
Täiustatud krüpteerimisstandard AES (Advanced Encryption Standart) kaitseb krüpteerimiskoode ja tagab erakordse andmekaitse.
Activation Lock
See funktsioon aitab kaitsta sinu Maci isegi siis, kui see on kaotsi läinud, varastatud või on toimunud süsteemi viga. Kui seade läheb kaotsi, saad selle kaugjuhtimise teel lukustada ja oma teabe kaitsmiseks kõik privaatsed andmed kustutada. Samuti saad sisse lülitada Lost mode’i, et näeksid kus kadunud seade asub.
Sulge
Vali endale meelepärane Mac
Soodushind
2249
Vana uueks - 100€
Soodushind
2749
Vana uueks - 100€
Soodushind
2749
Vana uueks - 100€
Soodushind
2979
Vana uueks - 100€
Soodushind
1069
Vana uueks - 100€
Soodushind
1329
Vana uueks - 100€
Soodushind
1359
Vana uueks - 100€
Soodushind
1599
Vana uueks - 100€
Soodushind
000 €
Soodushind
000 €
Soodushind
000 €
Soodushind
000 €
Soodushind
000 €

14,2”

Liquid Retina XDR-ekraan

14,2”

Liquid Retina XDR-ekraan

16,2”

Liquid Retina XDR-ekraan

16,2”

Liquid Retina XDR-ekraan

13,3”

Retina-ekraan

13,3”

Retina-ekraan

13,3”

Retina-ekraan

13,3”

Retina-ekraan

24”

4.5K Retina-ekraan

24”

4.5K Retina-ekraan

27”

5K Retina-ekraan

Apple M1 Pro kiip või Apple M1 Max kiip

Apple M1 Pro kiip või Apple M1 Max kiip

Apple M1 Pro kiip või Apple M1 Max kiip

Apple M1 Pro kiip või Apple M1 Max kiip

Apple M1 kiip

Apple M1 kiip

Apple M1 kiip

Apple M1 kiip

Apple M1 kiip

Apple M1 kiip

Kuni

Intel

Core i7 protsessor

Apple M1 kiip

Intel

Xeon W protsessor

Kuni

10 tuuma­­line

Protsessor

Kuni

10 tuuma­­line

Protsessor

10 tuuma­­line

Protsessor

10 tuuma­­line

Protsessor

8 tuuma­­line

Protsessor

8 tuuma­­line

Protsessor

8 tuuma­­line

Protsessor

8 tuuma­­line

Protsessor

8 tuuma­­line

Protsessor

8 tuuma­­line

Protsessor

Kuni

10 tuuma­­line

Protsessor

8 tuuma­­line

Protsessor

Kuni

28 tuuma­­line

Protsessor

Kuni

32 tuuma­­line

Graafika­protsessor

Kuni

32 tuuma­­line

Graafika­protsessor

Kuni

32 tuuma­­line

Graafika­protsessor

Kuni

32 tuuma­­line

Graafika­protsessor

Kuni

8 tuuma­­line

Graafika­protsessor

Kuni

8 tuuma­­line

Graafika­protsessor

8 tuuma­­line

Graafika­protsessor

8 tuuma­­line

Graafika­protsessor

7 tuuma­­line

Graafika­protsessor

8 tuuma­­line

Graafika­protsessor

Kuni

ADM

Radeon Pro 5700 XT graafika­protsessor

8 tuuma­­line

Graafika­protsessor

Kuni

AMD

Radeon Pro W6800X Duo graafika­protsessor

Kuni

64 GB

ühismälu

Kuni

64 GB

ühismälu

Kuni

64 GB

ühismälu

Kuni

64 GB

ühismälu

Kuni

16 GB

ühismälu

Kuni

16 GB

ühismälu

Kuni

16 GB

ühismälu

Kuni

16 GB

ühismälu

Kuni

16 GB

ühismälu

Kuni

16 GB

ühismälu

Kuni

128 GB

mälu

Kuni

16 GB

ühismälu

Kuni

1,5 TB

mälu

Kuni

8 TB

salvestusruum

Kuni

8 TB

salvestusruum

Kuni

8 TB

salvestusruum

Kuni

8 TB

salvestusruum

Kuni

2 TB

salvestusruum

Kuni

2 TB

salvestusruum

Kuni

2 TB

salvestusruum

Kuni

2 TB

salvestusruum

Kuni

1 TB

salvestusruum

Kuni

2 TB

salvestusruum

Kuni

8 TB

salvestusruum

Kuni

2 TB

salvestusruum

Kuni

8 TB

salvestusruum

Kuni

17 tundi

aku kestvus

Kuni

17 tundi

aku kestvus

Kuni

21 tundi

aku kestvus

Kuni

21 tundi

aku kestvus

Kuni

18 tundi

aku kestvus

Kuni

18 tundi

aku kestvus

Kuni

20 tundi

aku kestvus

Kuni

20 tundi

aku kestvus

Touch ID

Touch ID

Touch ID

Touch ID

Touch ID

Touch ID

Touch Bar ja Touch ID

Touch Bar ja Touch ID

Magic Keyboard koos lukustusvõtmega

Saadaval Touch ID‑ga

Magic Keyboard koos Touch ID-ga

Magic Keyboard

Kaamera

1080p FaceTime HD-kaamera
Arvutusliku videotöötlusega pildisignaali­protsessor

1080p FaceTime HD-kaamera
Arvutusliku videotöötlusega pildisignaali­protsessor

1080p FaceTime HD-kaamera
Arvutusliku videotöötlusega pildisignaali­protsessor

1080p FaceTime HD-kaamera
Arvutusliku videotöötlusega pildisignaali­protsessor

720p FaceTime HD-kaamera
Arvutusliku videotöötlusega pildisignaali­protsessor

720p FaceTime HD-kaamera
Arvutusliku videotöötlusega pildisignaali­protsessor

720p FaceTime HD-kaamera
Arvutusliku videotöötlusega pildisignaali­protsessor

720p FaceTime HD-kaamera
Arvutusliku videotöötlusega pildisignaali­protsessor

1080p FaceTime HD-kaamera
Arvutusliku videotöötlusega pildisignaali­protsessor

1080p FaceTime HD-kaamera
Arvutusliku videotöötlusega pildisignaali­protsessor

1080p FaceTime HD-kaamera

Traadita side

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 traadita side tehnoloogia

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 traadita side tehnoloogia

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 traadita side tehnoloogia

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 traadita side tehnoloogia

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 traadita side tehnoloogia

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 traadita side tehnoloogia

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 traadita side tehnoloogia

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 traadita side tehnoloogia

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 traadita side tehnoloogia

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 traadita side tehnoloogia

802.11ac Wi‑Fi

Bluetooth 5.0 traadita side tehnoloogia

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 traadita side tehnoloogia

802.11ac Wi‑Fi

Bluetooth 5.0 traadita side tehnoloogia

Liidesed

Kolm Thunderbolt 3 (USB‑C) liidest

HDMI liides

SDXC-kaardi pesa

Kolm Thunderbolt 3 (USB‑C) liidest

HDMI liides

SDXC-kaardi pesa

Kolm Thunderbolt 3 (USB‑C) liidest

HDMI liides

SDXC-kaardi pesa

Kolm Thunderbolt 3 (USB‑C) liidest

HDMI liides

SDXC-kaardi pesa

Kaks Thunderbolt / USB 4 liidest

Kaks Thunderbolt / USB 4 liidest

Kaks Thunderbolt / USB 4 liidest

Kaks Thunderbolt / USB 4 liidest

Kaks Thunderbolt / USB 4 liidest

Konfigu­reeritav Gigabit Ethernetiga

Kaks Thunderbolt / USB 4 liidest

Kaks USB 3 liidest

Gigabit Ethernet

Kaks Thunderbolt 3 (USB‑C) liidest

Neli USB‑A liidest

Gigabit Ethernet või 10 Gb Ethernet

SDXC-kaardi pesa (UHS‑II)

Kaks Thunderbolt / USB 4 liidest

Kaks USB‑A liidest

HDMI 2.0 liides

Gigabit Ethernet

Kuni 12 Thunderbolt 3 (USB‑C) liidest, sõltuvalt valitud konfiguratsioonist

Kaks USB 3 liidest

Kaks 10 Gb Etherneti liidest

Kaheksa PCI Expressi laienduspesa (vabade pesade saadavus sõltub valitud konfiguratsioonist)

Toide ja aku

Kuni 11 tundi traadita võrku

Kuni 17 tundi filmide esitust Apple TV rakenduses

70-vatt-tunnine sisseehitatud liitium­polümeeraku

67-vatine USB-C toiteadapter (kuulub 8-tuumalise protsessoriga M1 Pro komplekti)
96-vatine USB-C toiteadapter (kuulub 10-tuumalise protsessoriga M1 Pro või M1 Max komplekti, konfigureeritav 8-tuumalise protsessoriga M1 Pro korral)

Kuni 11 tundi traadita võrku

Kuni 17 tundi filmide esitust Apple TV rakenduses

70-vatt-tunnine sisseehitatud liitium­polümeeraku

67-vatine USB-C toiteadapter (kuulub 8-tuumalise protsessoriga M1 Pro komplekti)
96-vatine USB-C toiteadapter (kuulub 10-tuumalise protsessoriga M1 Pro või M1 Max komplekti, konfigureeritav 8-tuumalise protsessoriga M1 Pro korral)

Kuni 14 tundi traadita võrku

Kuni 21 tundi filmide esitust Apple TV rakenduses

100-vatt-tunnine sisseehitatud liitium­polümeeraku

140-vatine USB-C toiteadapter

Kuni 14 tundi traadita võrku

Kuni 21 tundi filmide esitust Apple TV rakenduses

100-vatt-tunnine sisseehitatud liitium­polümeeraku

140-vatine USB-C toiteadapter

Kuni 15 tundi traadita võrku

Kuni 18 tundi filmide esitust Apple TV rakenduses

49,9-vatt-tunnine sisseehitatud liitium­polümeeraku

30-vatine USB‑C toiteadapter

Kuni 15 tundi traadita võrku

Kuni 18 tundi filmide esitust Apple TV rakenduses

49,9-vatt-tunnine sisseehitatud liitium­polümeeraku

30-vatine USB‑C toiteadapter

Kuni 17 tundi traadita võrku

Kuni 20 tundi filmide esitust Apple TV rakenduses

58,2-vatt-tunnine sisseehitatud liitium­polümeeraku

61-vatine USB‑C toiteadapter

Kuni 17 tundi traadita võrku

Kuni 20 tundi filmide esitust Apple TV rakenduses

58,2-vatt-tunnine sisseehitatud liitium­polümeeraku

61-vatine USB‑C toiteadapter

Õigusalased märkused

Microsoft Office on tellitav

Handoff funktsioon toimib iPhone ja iPad seadmetes iOS 8, iPadOS või hilisema operatsioonisüsteemiga.

Ekraani suurus on väljendatud selle diagonaali mõõduga.

1 GB = 1 miljard baiti ja 1 TB = 1 triljon baiti; tegelik maht on pärast vormindamist väiksem.

Aku ekspluatatsioonikestus sõltub kasutamisest ja konfiguratsioonist. Rohkem teavet apple.com/lt/batteries.

Lugege lähemalt iCloud kohta - https://www.apple.com/icloud/

Telia Eesti AS / Telia is registered Trademark of Telia Company AB