Header image

Pilveteenuste ärijuht

Telia IT äri osakond ootab liituma oma tiimiga pilveteenuste ärijuhti!

Sinu järgmine võimalus?

Äriarendusjuhina on Sinu ülesandeks IT äri pilvestrateegia juhtimine ning käibe, kasumlikkuse ja kliendirahulolu tagamine. Sinust saab uue strateegia elluviija alates partnersuhete haldusest ja tehnilise kontseptsiooni välja töötamisest lõpetades haldusrutiinide koostamise ja töövahendite valikutega. Sellega jõuad ka vastavalt kokku lepitud tegevusplaanidele tulemustele. Oma töös lähtud teenusedisaini põhimõtetest, valideerid ideid, täiendad äriplaani ning koostad lähteülesandeid uute innovaatiliste Eesti ettevõtetele mõeldud pilvepõhiste teenuste loomiseks, arendamiseks ning turule toomiseks. Samuti vastutad Sa nende teenuste elukaare, müügiargumentide ja konkurentsieeliste kirjeldamise eest. Selles rollis teed tihedat koostööd teiste üksuste töötajatega, sh kliendiväärtuse juhtidega, tehnoloogia üksuse, IT arenduse, turunduse, analüütika ning mitmete teiste tiimidega.

Oled see Sina?

  • Oled uuendusmeelne -  status quo ei ole Sinu jaoks. Otsid pidevalt uusi ideid ja lahendusi, et vastata kliendi vajadustele ning ületada nende ootusi.
  • Fokusseerid tegevustele, mis loovad väärtust ja aitavad ettevõtte strateegiat ellu viia.
  • Oled tulemustele orienteeritud – sead ambitsioonikaid eesmärke ja teed tööd nende saavutamiseks.
  • Sul on hea analüüsivõime – mõistad numbreid ning oskad neid tõlgendada äriotsusteks ja tegevusteks.
  • Oled positiivse ellusuhtumisega, julge ning hea suhtleja.
  • Sulle meeldib tööd teha rahvusvahelises keskkonnas, nii et suurepärane suhtlemisoskus inglise keeles on äärmiselt oluline.
  • Sul on edukas kogemus kas tiimi, äri-/tootejuhtimise valdkonna või mõne suure projekti/programmi eestvedamisel.
  • Oled tuttav pilvetehnoloogiatega AWS ja Azure.
  • Sul on majandus- või tehnoloogiaalane kõrgharidus.

See on rohkem kui lihtsalt töö! 


Sõltumata sellest, millist järgmist rolli otsid, anname Sulle Telias toetuse ja vahendid, mida vajad, et kasvada nii professionaalselt kui inimesena. Saame pakkuda Sulle järgmist suurt võimalust loomingulises, motiveerivas ja hoolivas ettevõttes, kus igaüks saab olla tema ise võrdse ligipääsuga uutele võimalustele. Me austame ja hindame mitmekesisust. Lisaks atraktiivsele ja kaasavale töökeskkonnale, võimaldame paindlikkust ja pakume laia valikut tööandja soodustusi.

Oled huvitatud?

Ootame Sind kandideerima meie ametliku värbamisplatvormi Workday kaudu ning me ei käsitle CV-sid, mis laekuvad emaili või mõne muu kanali kaudu. Niimoodi saame tagada, et Sinu isikuandmed on turvaliselt hoitud.

Teostame oma töötajatele taustakontrolli, sh karistusregistri ja krediidikontrolli päringud.

Welcome to Telia - let's make better happen!

telia-logo-purple

Asukoht
Mustamäe tee 3, Tallinn

Konkursi tähtaeg
01/06/2023

Kontaktisik
Andreas Simsel
+3725105205
andreas.simsel@telia.ee