Header image

Omakliendi turundusjuht

Tule Telia Turunduse ja brändi üksusesse omakliendi turundusjuhiks!

Meile pole miski tähtsam, kui meie kliendid ja nende rahulolu. Tahame neile õigel hetkel olemas olla ja teame, et targalt juhitud kommunikatsioon on selle eelduseks. Omakliendi turundusjuhina lood integreeritud turunduskommunikatsiooni üle erinevate kanalite alates otseturundusest kuni massimeediani. Töötad tihedalt koos ärijuhtide, otseturunduse ja turundusautomaatika tiimi, meediatiimi, loovagentuuri, brändijuhi ning teiste kolleegidega.

Mis sa tegema hakkad?

  • Sa õpid tundma meie kliente. Selles aitavad sind andmed, uuringud, avatud meel ja kogenud kolleegid (eriti need, kes iga päev klientidega kokku puutuvad)
  • Lood ja kutsud ellu integreeritud turunduskommunikatsiooni plaani valides kanalid ja sõnumid lähtuvalt kliendi teenuste elukaarest ja teekonnast
  • Projektijuhina orkestreerid erinevad osapooled oskuslikult kokku
  • Vastutad, et kasutaksime enda ressursse targalt
  • Pakud proaktiivselt lahendusi, kuidas toetada eesmärkide saavutamist. Jagad tulemusi ja uut teadmist
  • Koos Eesti ühe hinnatuima turundustiimiga hakkad arendama armastatuima telekommunikatsiooni ja IT ettevõtte brändi

Mida on vaja, et rollis õnnestuda?

  • Sul on eduka kliendikommunikatsiooni juhtimise kogemus
  • Sind iseloomustavad loogiline ja analüütiline mõtlemine, uudishimulikkus, soov saada asjade olemusest aru ning leida uusi lahendusi
  • Sa usud, et tehnoloogial on inimeste elus positiivne roll ja sul on ainult hea meel selle üle, milliseid uusi võimalusi tehnoloogia turundusele pakub
  • Sul on väga hea eneseväljenduse oskus eesti ja inglise keeles, seda nii kõnes kui ka kirjas

See on rohkem kui lihtsalt töö!

Anname sulle toetuse ja vahendid, mida vajad, et kasvada nii professionaalselt kui ka inimesena. Telias saab igaüks olla tema ise võrdse ligipääsuga uutele võimalustele. Austame ja hindame mitmekesisust. Lisaks atraktiivsele ja kaasavale töökeskkonnale võimaldame paindlikkust ja pakume laia valikut tööandja soodustusi.

Oled huvitatud?

Konkursil osalemiseks saada CV ja lühike kaaskiri, kus kirjutad lahti, miks just sina. Kui soovid ametikoha kohta rohkem teada, kirjuta kertu.kuusik@telia.ee või leia mind Linkedinist: https://www.linkedin.com/in/kertu-kuusik/.

Ootame sind kandideerima meie ametliku värbamisplatvormi Workday kaudu ning me ei käsitle CV-sid, mis laekuvad e-maili või mõnu muu kanali vahendusel. Nii saame tagada, et sinu isikuandmed on turvaliselt hoitud.

Kandideerimise tähtaeg on 28.07.2021.

Tere tulemast Teliasse – sinu uue suure võimaluse koht!

telia-logo-purple

Asukoht
Mustamäe tee 3, Tallinn

Konkursi tähtaeg
28/07/2021

Kontaktisik
Kertu Kuusik
+37253229744
kertu.kuusik@telia.ee